http://fotbalexpress.cz/

Putinova devka

Prezidentské volby 2018: Drama při hlasování Zemana: Je

Video Na Zemana vystartovala polonahá aktivistka a křičela, že je prezident Putinova děvka. Zemana odvedla ochranka viditelně otřeseného - Jan Jedlička Poté, co na druhý pokus prezident odevzdal svůj hlas, se dokonce musel na moment ujistit o své rovnováze u jednoho z bodyguardů.

Prezidentské volby 2018: Zeman byl po útoku u urny otřesený

Na prezidenta se u voleb vrhla polonahá aktivistka. Zeman je Putinova děvka, křičela. red, ČTK 12. ledna 2018 • 15:30. Fotogalerie 7 fotografií

Jiří Ovčáček on Twitter: "Zeman nařídil BIS prověřit

Zeman je Putinova děvka, křičela 12.01.2018 | 19:43 V místnosti, kam přišel volit Miloš Zeman, se vysvlékla žena a rozeběhla se k prezidentovi. Na obnažené hrudi měla nápis v angličtině, že Zeman je Putinova děvka, a stejná slova také vykřikla.

VIDEO: Na prezidenta se hnala polonahá žena. Zeman je

Celý záznam: „Zeman je Putinova děvka,“ křičela žena a vrhla se na prezidenta Demonstrantka se krátce před příchodem prezidenta Miloše Zemana vmísila do jednoho z hloučků novinářů , popisuje incident reportérka Blesk Zpráv Zuzana Štíchová.

Napadení Zemana: Putinova děvka! zakřičela žena a vrhla se na

Napadení Zemana: Putinova děvka! zakřičela žena a vrhla se na prezidenta Aktualizováno 12.1.2018, 16:22 12. ledna 2018, 15:08 — Autor: Libor Novák / EuroZprávy.cz Praha - Ve volební místnosti, kde volil prezident Miloš Zeman, se vysvlékla aktivistka hnutí Femen Angelina Diash a skočila na prezidenta.

Volby 2020: Senátní a krajské volby - iDNES.cz

putinova devka

„Vykřikla 'Zeman, Putinova běhna' - stejná slova jako ta, která měla napsaná na své nahé hrudi,“ uvedla na svém webu skupina Femen. Žena měla na prsou napsáno anglicky „Zeman, Putin's slut", do češtiny se dá slovo slut přeložit jako běhna, coura, děvka.

Celý záznam: „Zeman je Putinova děvka,“ křičela žena a vrhla

Ve volbách do Senátu v roce 2020 budou voliči vybírat své zástupce do třetiny Senátu, tedy ve 27 obvodech číslo: 3 – Cheb, 6 – Louny, 9 – Plzeň-město, 12 – Strakonice, 15 – Pelhřimov, 18 – Příbram, 21 – Praha 5, 24 – Praha 9, 27 – Praha 1, 30 – Kladno, 33 – Děčín, 36 – Česká Lípa, 39 – Trutnov, 42 – Kolín, 45 – Hradec Králové, 48

Na prezidenta se hnala polonahá žena. Zeman je Putinova děvka

V místnosti, kam přišel volit Miloš Zeman, se vysvlékla žena a rozeběhla se k prezidentovi. Na obnažené hrudi měla nápis v angličtině, že Zeman je Putinova děvka, a stejná slova také vykřikla.

Diskuse: Na prezidenta se hnala polonahá žena. Zeman je

Celý záznam: „Zeman je Putinova děvka,“ křičela žena a vrhla se na prezidenta Demonstrantka se krátce před příchodem prezidenta Miloše Zemana vmísila do jednoho z hloučků novinářů , popisuje incident reportérka Blesk Zpráv Zuzana Štíchová.

Na prezidenta se u voleb vrhla polonahá aktivistka. Zeman je

putinova devka

Úvodní foto: Delete / Slut Tento nápis a zároveň i diagnózu v jednom, měla na sobě před časem aktivistka z hnutí Femen, když na zastupujícího ruského gubernátora vybafla u volebních uren a našeho hrdinného vrchního velitele ozbrojených sil, který za sebou nemá ani základní vojenskou službu museli v zákulisí oživovat bodyguardi, kteří ho tam odnesli.