http://fotbalexpress.cz/

Příjmení .cz

Příjmení: Hoffman | Četnost příjmení v obcích ČR | Příjmení.cz

Původ příjmení. Navigace rodostrom.cz. hledat. Přihlásit se; Vytvořte si vlastní rodokmen; Chat ; Pomocník . Časté otázky a odpovědi; Jak dát svůj

Skloňování příjmení on-line - sklonuj.cz

Skloňování podstatných a přídavných jmen on-line. Zadejte libovolné podstatné jméno, přídavné jmeno nebo celou frázi. Nástroj na základě rozpoznání rodu a vzoru slova vyskloňuje jméno či frází ve všech pádech jednotného i množného čísla.

Příjmení – Wikipedie

příjmení .cz

Online nástroj na správné skloňování českých příjmení. Zajímá vás, jak na správné skloňování příjmení?Potřebujete použít správné oslovení v dopise?

Příjmení.cz - četnost příjmení, původ příjmení, významné

Tato stránka umožňuje abecední vyhledávání četnosti příjmení a křestních jmen, jež jsou v naší databázi obsaženy.Příjmení a křestní jména jsou převzata s veřejně dostupné databáze MVČR (více viz sekce Zdroj dat na stránce O projektu), pokud tedy hledané jméno v naší databázi nenaleznete, s největší pravděpodobností se nenachází ani v databázi MVČR.

Nejčastější příjmení pro Moravskoslezský kraj | Příjmení.cz

Příjmení.cz představuje jedinečný soubor informací, kde se dozvíte vše o českých příjmeních. Co zde najdete? 1. Především výkladový slovník českých příjmení. V něm můžete dopátrat, jak nejspíš vzniklo vaše příjmení. Výkladový slovník s téměř 30 000 hesly pro elektronickou podobu připravila Prof. PhDr

KřestníJméno.cz - seznam českých jmen, četnost a původ jmen

Find Deals on Earrings Gold Cz in Womens Jewelry on Amazon.

Shop Earrings Gold Cz: Amazon - Amazon.com Official Site

příjmení .cz

Naše jména, křestní jména a příjmení v ČR, význam a původ jmen a příjmení, četnost pro oblasti, okresy, kraje a ročníky, věkový průměr a pořadí v populaci. Grafické vyjádření na mapě a v grafech. Hledání osob, hledání lidí, svátky, kalendář.

Seznam příjmení na S | KdeJsme.cz | Četnost příjmení nebo

My v Cincinku věříme, že každý klient musí mít jistotu, že prodej i koupě nemovitosti dopadnou dobře. Nemusíte být odborník, abyste vše bezpečně zvládli.

sklonuj.cz - Skloňování on-line

příjmení .cz

Klubem je na stránkách Příjmení.cz (resp. Křestníjméno.cz) označována neformální skupina, která umožňuje komunikaci nositelů a příznivců daného příjmení (jména). V klubu je možné diskutovat, sdílet obrázky či videa, umisťovat své obrázky na tablo.