http://fotbalexpress.cz/

Parkuješ jako píča

Fotky | ParkujuJakPica.cz - ukažte světu řidiče, kteří neumí

parkuješ jako píča

Špatné parkování se ve větších městech šíří jako mor. Nezodpovědní a mnohdy arogantní řidiči si nedělají hlavu s hledáním vhodného místa a svoje auta nechávají, kde je napadne.

To se zase fízlové předvedli :: Motorkářské fórum stránka

Navíc, kdo žije ve větších městech ví, že parkování, zvlášť v centru je sakra obtížné. Může se stát, že jako idiot parkuje někdo jiný (kdyby si stoupl jinak, tak by se vedle něj ještě vezlo auto apod.), vy spěcháte a své auto tam prostě nějak vmáčknete, dotyčný pak odjede a za bezohlednýho debila jse pak vy.

KDYŽ PARKUJEŠ JAKO - YouTube

Dlouho už zvažuju, že si nechám vyrobit nálepky z takovýho materiálu, jak jsou známky na technickou, s nápisem, "parkuješ jako píča" a budu jim to lepit na skla. Třeba když to pak bude 1/2 hodiny loupat dolů, bude u toho mít čas se nad sebou zamyslet.

Parkuješ jako prase

Značka Parkuješ jako debil vtipně poukazuje na "špatné parkování" řidiče. Samolepka je odolná vůči povětrnostním podmínkám, snadno omyvatelná.

Vulgární nálepka má řidiče upozornit na špatné parkování

Samolepky PARKUJETE JAKO PÍČA™ jsou ve výrobě! K dostání budou osobně u vybraných distributorů. Pokud neznáte vybrané distributory, nebo se obecně vůbec neradi potkáváte s lidmi, můžete si stáhnout podklad na webu, vytisknout je a nařezat si sami.

Parkuješ jako idiot? Čeká tě vtipný trest, anebo taky hodně

Apr 03, 2017 · REVENGE PARKING / PARKUJETE NA INVALIDECH? (JM CREW) jako píča. Tyhle samolepky objednávej na: WWW.PARKUJUJAKPICA.CZ Now we've found victim, that parks illegally on invalid spot, like a

samolepky parkuješ jako píča - buko-2016.de

Značka Parkuješ jako debil vtipně poukazuje na "špatné parkování" řidiče. Samolepka je odolná vůči povětrnostním podmínkám, snadno omyvatelná.

‪MACHO PARKING - Samolepky PARKUJETE JAKO PÍČA™ jsou ve

parkuješ jako píča

Narazili jste na řidiče, kteří neumí parkovat? Vyfoťte je a podělte se s ostatními!

Vulgární nálepka má řidiče upozornit na špatné parkování

Parkuješ jako prase. 25K likes. Práskněte čuňata, která špatně parkují ! Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu.

Lord Hoven vyresen :: Motorkářské fórum | Motorkáři.cz

Mar 23, 2019 · A: To, že někdo letí jako hovado, aby byl v tunelu první - a pak zcela úmyslně blokuje rychlý pruh, byť má možnost se zařadit, je totální zvrácenost. Jedu, předjíždím, jedu vlevo.