http://fotbalexpress.cz/

Jebat význam

Význam slova jebat - poradte.cz

Význam: • materiálová vlastnost - schopnost zůstat při ohýbání a nárazech vcelku bez tvorby trhlin • protikladem křehkosti. Některá související slova

prudit - dotaz na slovo | Slovník cizích slov

jebat význam

V tomto mikročlánku bych vás chtěl upozornit na původní význam slova šukat. Zatímco dnes je slovo „šukat“ synonymem pro „souložit“, dříve tomu tak (nejspíš) nebylo. Jako příkladnou ukázku nabízím naskenovaný úryvek z jedné z povídek paní Boženy Němcové.

mast - ABZ slovník českých synonym

Význam: člen vlády, obv. pověřený řízením určitého ministerstva . Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova. Některá související

jebat vyznam - live-arcimantova.it

jebat význam

Význam nadávky odpovídal výrazu mršina, již tehdy také používané ve formě „mrcha“. V 15. století se nadávky do „šelem“ staly předmětem žalob. Zikmund Winter se zmiňuje o konšelích, kteří si podle záznamu nebyli jisti významem nadávky. Uvádí, že kutnohorští konšelé zjistili, že zatímco v češtině podle

aminokyselina - ABZ.cz: slovník cizích slov

Léčivá kosmetika z přírody autor: Veit Myriam doporučená cena: 399 Kč naše cena:339Kč

trtkať - Slovenštino-Čeština Slovník - Glosbe

Význam: karboxylová kyselina s jednou či dvěma aminoskupinami -NH2 stavební jednotka bílkovin . Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova.

Jebat Význam - Image Results

Význam: karboxylová kyselina s jednou či dvěma aminoskupinami -NH2 stavební jednotka bílkovin . Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova.

O významu slova “šukat” | Kahi's mindprint

prudit - dotaz na význam cizího slova, pokud význam znáte, prosím vložte jej.

Jebať – Necyklopedia

Slovo "jebať" je na území Slovenska používané od pradávna a za čas svojej existencie si dokázalo získať štatút univerzálnosti. To znamená, že slovo jebať a všetky jeho odvodené tvary sú bez problémov použiteľné ako synonymum k akémukoľvek inému slovu. Najznámejšie tvary slova jebať a ich význam:

Definice A Význam Jebat

Najznámejšie tvary slova jebať a ich význam: jebať - vykonávať pohlavnú aktivitu, rozmnožovať sa (Jebem so ženou aj s frajerkou.) jebať - vykonávať akúkoľvek činnosť, pracovať (Ja sa tu jebem s lopatou. Jebem sa celý deň v robote na počítači.) jebať - ísť, kráčať, prepravovať sa (Jebal som sa celý deň do Košíc.)

Každý den nový kameňák - vtipy.CoJeNove.cz: Slovenčina na

Hang Jebat - Wikipedia jebat vyznam. Zdravím, asi vás zaskočím otázkou, ale jaký je jiný (původní) význam slova jebat? V jedné knize jsem narazil na níže napsanou příhodu a nedalo mi to spát, co zde to slovo jebat vlastně znamená.