http://fotbalexpress.cz/

Holky pod zámkem míša

Holky Pod Zámkem díl 2 CZ - video dailymotion

Nová reality show TV Nova Holky pod zámkem představila několik žen v několika věznicích, z nichž mezi ty nejvýraznější postavičky patří rozhodně podivínská Máňa (50). Té život ve vězení vlastně vyhovuje – problém však nastane v momentě, kdy ji potká trest za

CELÝ DÍL HOLEK POD ZÁMKEM: Toto jsou další příběhy trestankyň

Jak to v českých věznicích skutečně vypadá a za co si tady odsouzené odpykávají své tresty? Nahlédněte do života žen, které se vlastním přičiněním nebo shodou neuvěřitelných náhod dostaly za mříže.

Seriál Holky pod zámkem online | VideoSeriály

Dokument Holky pod zámkem odkrývá osudy trestankyň, které natáčecí štáb, sledoval celých osm měsíců. Podívejte se zdarma na čtvrtý díl! Před posledním nástupem trestu žila Indi na ulici a brala drogy.

Tvarohový míša :: Cukrárna Pod zámkem

„On mi řekl, že měl pivo, a já sem si přesedla!“ Takhle málo stačilo, aby šla Míša za mříže! Vysokoškolačka a majitelka několika e-shopů Michaela si ve vězeňském zařízení ve Velkých Přílepech měla odpykat celých patnáct měsíců za svého partnera.

EMOTIVNÍ VIDEO PLNÉ BOLESTI: Podnikatelka Michaela odkrývá

„Já se snažím pořád něco dělat, jako dá se to vydržet, ale není to lehký no, chtělo by to nějakou jinou činnost,“ říká Míša do kamery. Jak to s Míšou bude dál? A kdo za ní do vězení chodí na návštěvu? Na to se dívejte už v dokumentu Holky pod zámkem, každou středu večer, na Nově! NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak žije Michaela z Holek pod zámkem na svobodě? ZPOVĚĎ

Zatímco většina odsouzených žen z pořadu Holky pod zámkem se snaží za každou cenu dostat z vězení dřív a těší se na návrat do běžného života, vězeňkyně Máňa (50) je za mřížemi jako doma. Už je odsouzená po třicáté deváté a ve vězení by nejraději zůstala. Nechce se jí totiž pracovat.

Jak žije Michaela z Holek pod zámkem na svobodě? ZPOVĚĎ

Příběh jako ze špatného románu. Ten má za sebou vězeňkyně Monika (43) z pořadu Holky pod zámkem. Kdysi pracovala jako soudní zapisovatelka, jenže pak se dostala na druhou stranu. Nevydržela teror svého manžela, tak ho zabila. Nyní si odpykává trest za mřížemi. Ve

Michaela šla do vězení za dopravní nehodu. Podcenila jsem to

holky pod zámkem míša

Příběhy žen ve vězení ve Světlé nad Sázavou. Co je dostalo dovnitř a co je čeká venku? Režim věznice i nepsaná pravidla přežití v časosběrném dokumentu TV Nova.

Holky pod zámkem - tn.cz

holky pod zámkem míša

Jak žijí ženy v českých věznicích? Jaké životní osudy je dostaly až na hranu zákona a za mříže? Na tyto otázky hledá odpověď nový seriál Holky pod zámkem. V prvním díle ukazuje, že do vězení se shodou okolností a nesprávných rozhodnutí může dostat i někdo, kdo by to vůbec nečekal.

3. DÍL HOLEK POD ZÁMKEM: Příběh odsouzené Míši vyvrcholil

dÍl holek pod zÁmkem sledujte celÝ zdarma zde ♦ Ve třetím díle dokumentu Holky pod zámkem se diváci mohli seznámit s další trestankyní – Indi (37). Její život plynul v rámci možností normálně, dokud ji bývalý partner neoznámil, že musí vrátit byt, ve kterém se dvěma dětmi žila.