http://fotbalexpress.cz/

Dukla 61. cz

Dukla 61 (2018) | Kinobox.cz

dukla 61. cz

Shlédnout film Dukla 61 jsem považoval za svou povinnost, vzhledem k tomu, že od bývalého dolu bydlím, co by nemocný Hulk dohodil. První část mě vcelku bavila, když se mi podařilo vydýchat ten očividný nesmysl, kdy jde někdo kolem šachty, a protože tam pracuje jeho taťka, začne z ničeho nic fárat.

Dukla 61 (2018) - sms.cz

Sedmadvacátého května, den premiéry dvoudílného filmu Davida Ondříčka Dukla 61. To datum by si Česká televize měla nechat pozlatit. Ondříčkova příkladně neokázalá, a přitom velkolepá rekonstrukce pozapomenuté hornické tragédie ze šedesátých let totiž přepisuje dějiny české televizní tvorby.

Dukla 61 – Wikipedie

Příběh Dukla 61 režiséra Davida Ondříčka vychází z tragédie ze 7. července 1961, kdy kvůli důlnímu požáru zahynulo 108 horníků - recenze Mirky Spáčilové: 80 % Minisérie získala v roce 2019 Českého lva v kategorii Nejlepší televizní film nebo minisérie.

Videa a trailery TV filmu Dukla 61 (2018) | Kinobox.cz

Popis: Ja su haviř, kdo je vic! Příběh (z) doby, kdy se socialisticky žilo, kapitalisticky pracovalo a kdy poslední z posledních byli prvními. Dvoudílný televizní film o osudech rodiny elitního havíře na pozadí největší důlní katastrofy druhé poloviny 20. století.

Dukla 61 (2018) [TV film] - FDb.cz

Přečtěte si o tématu "dukla 61 cz". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "dukla 61 cz", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "dukla 61 cz".

Dukla 61 (2018) dvoudílné drama ČT - YouTube

Popis: Ja su haviř, kdo je vic! Příběh (z) doby, kdy se socialisticky žilo, kapitalisticky pracovalo a kdy poslední z posledních byli prvními. Dvoudílný televizní film o osudech rodiny elitního havíře na pozadí největší důlní katastrofy druhé poloviny 20. století.

Dukla 61 2. časť, Sleduj filmy online zdarma na SledujuFilmy.cz

Filmové recenze, novinky v kinech 2016, filmová databáze, české filmy, trailery, upoutávky a jiná videa, filmové hlášky – Kinobox.cz Technické problémy prosíme hlašte na support kinobox.cz Své podněty a připomínky pište na redakce kinobox.cz Partneři Press Staré stránky CFN.cz

Dukla 61: Česká televize v neděli večer předvedla filmařský

dukla 61. cz

Dukla 61 Česko 2018 Drama Dle skutečnosti. Dvoudílný televizní film popisující tragickou nehodu na hornickém dole Dukla u Havířova, kde v roce 1961 zemřelo 108 horníků. Hrají: Martha Issová, Marek Taclík, Oskar Hes, Antonie Formanová, Peter Nádasdi, Robert Mikluš, Petr Buchta, Režie: David Ondříček

Dukla 61 1. časť, Sleduj filmy online zdarma na SledujuFilmy.cz

dukla 61. cz

Dukla 61 připomene katastrofu, která otřásla Československem Před sedmapadesáti lety obrátilo datum s dvojí sedmičkou život v nejmladším městě republiky, v Havířově, vzhůru nohama. 7. 7. 1961 se totiž Důl Dukla proměnil v hořící peklo, které pohltilo životy 108 horníků.

Dukla 61 - iDNES.cz

dukla 61. cz

Jul 15, 2018 · Napínavý, uvěřitelný, fascinující a dojemný dvoudílný film režiséra Davida Ondříčka (48) Dukla 61 o největší důlní katastrofě 60. let, při níž zemřelo 108 ho