http://fotbalexpress.cz/

Ceskatelevize cz teletext

Domácí — ČT24 — Česká televize - ct24.ceskatelevize.cz

V Česku ho mají pořád rádi třeba sázkaři - Lupa.cz Každý den nabízí teletext České televize obsah čítající na 1500 stránek. Provoz služby zajišťuje devět zaměstnanců.

ČT sport – Česká televize

Vyhrál i pro svého dědu Poulidora. Celý týden byl plný emocí, přiznal Van der Poel. I svůj sedmý cyklokrosový start v Táboře proměnil Nizozemec Mathieu van der Poel ve vítězství.

Archiv – ČT sport – Česká televize

Potřeba bourat staré a stavět nové pomníky je společná režimům bez ohledu na jejich ráz, říká etnoložka Blanka Soukupová v rozhovoru o proměně českých měst po listopadové revoluci. Nadprůměrné teplo má pokračovat i v příštích dvou týdnech, pak se podle meteorologů

ČT sport – Česká televize

ceskatelevize cz teletextSoutěž RunCzech 2019 - Půlmaraton Ústí nad Labem. Sledujte s námi běžecké závody a hrajte o zajímavé ceny. Stačí správně odpovědět na dnešní otázku.

Počasí pro celou ČR — ČT24 — Česká televize

Sportovci vzpomínají na revoluci: Dominik Hašek utekl z posádky, Golonka je rád za odchod ruských vojsk. Přesně před třiceti lety, v pátek 24. listopadu, promlouvala k zaplněnému Václavskému náměstí mimo jiné i domácí fotbalová hvězda první kategorie Ivan Hašek.

Ostatní – ČT sport – Česká televize

ceskatelevize cz teletextVítězem parkurové Super Grand Prix se stal favorizovaný Brit Maher. Vítězem parkurové Super Grand Prix při Prague Playoffs se stal Brit Ben Maher s koněm Explosion W. Vítěz dlouhodobé části seriálu jako jediný v pražském finále zajel obě kola čistě.

Cyklistika – ČT sport – Česká televize

Situace: Mezi brázdou nízkého tlaku nad západní Evropou a rozsáhlou tlakovou výší nad Ruskem bude nad naše území nadále proudit teplejší vzduch od jihu, zejména ve vyšších vrstvách atmosféry.

Cyklistika – ČT sport – Česká televize

Online zpravodajství z domova, ze světa, sportu i ekonomiky.

Teletext ČT - Prague, Czech Republic | Facebook

Listovat teletextem ČT můžete buď přímo zadáním požadované stránky, nebo krokováním po jednotlivých stránkách pomocí šipek "předchozí", "další", nebo kliknutím na číslo stránky přímo v obrázku. Přechod mezi jednotlivými podstránkami je možný kliknutím na

Teletext ČT — Teletext — Česká televize - ceskatelevize.cz

ceskatelevize cz teletextKatolický kostel v italské Neapoli se vedle věřících pravidelně otevírá i zájemcům o box. Nadšení nezaměstnané mládeže je takové, že tamní kněz musí mnoho sportuchtivých pro nedostatek místa odmítat. Japonští vědci objevili na jihoperuánské planině Nazca a v jejím

Teletext ČT — Teletext — Česká televize - ceskatelevize.cz

ceskatelevize cz teletextSledujte ČT on-line. Zpravodajství, publicistika, sport, počasí, pořady od A do Z. Programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport a videoarchiv iVysílání. Česká

ČT sport – Česká televize

Corbyn v debatě řekl, že v případě nového referenda o brexitu by zůstal neutrální. V případě referenda o brexitové dohodě vyjednané vládou Labouristické strany by její lídr Jeremy Corbyn zaujal neutrální stanovisko a neprosazoval žádnou ze dvou možností.