http://fotbalexpress.cz/

At mi vsechny hezke holky prominou

Nohavica, Jarek - Píseň pro tu jedinou

at mi vsechny hezke holky prominou"Bude to tu hodně zajímavé, všechny holky jsou tu překrásné a každá úplně jiná. Je to šílené a moc hezké zároveň. Naděje si nedělám, ale při zahajovací večeři mě potěšilo několik velmi krásných komplimentů a to dodá člověku sílu bojovat," sdělila exkluzivně Novinkám Zuzana Jandová z JAR.

Jaromír Nohavica - Píseň pro tu jedinou - text - KaraokeTexty.cz

Kategorie: country Píseň pro tu jedinou. Interpret/autor: Jarek Nohavica D G D A Nechť mi všechny hezké holky prominou, D G D G A nechť mi všechny hezké holky prominou, Hmi A D Hmi A D ať se nezdám nebo zdám, ale já už jednu mám G A G A G A D G D G D A D a za ruku se vodím jen s tou jedinou.

Jaromír Nohavica - Píseň pro tu jedinou - text a akordy

at mi vsechny hezke holky prominouJarek Nohavica / Paul Simon Píseň pro tu jedinou 1. Nechť mi všechny hezké holky prominou, nechť mi všechny hezké holky prominou, ať se nezdám nebo zdám, ale já už jednu mám a za ruku se vodím jen s tou jedinou.

Všechny Holky z naší třídy jsou hezke ale ja ne co mám dělat

1. Nechť mi všechny hezké holky prominou, nechť mi všechny hezké holky prominou, ať se nezdám nebo zdám, ale já už jednu mám a za ruku se vodím jen s tou jedinou. 2. [: Ona je tou mojí nejkrásnější příčinou, :] že když se k spaní uložím, tak spíš nespím nežli spím a nad oblaky lítám jen s tou jedinou. 3.

Všechny Holky z naší třídy jsou hezke ale ja ne co mám dělat

1. Nechť mi všechny hezké holky prominou, nechť mi všechny hezké holky prominou, ať se nezdám nebo zdám, ale já už jednu mám a za ruku se vodím jen s tou jedinou. 2. /: Ona je tou mojí nejkrásnější příčinou, :/ že když se k spaní uložím, tak spíš nespím nežli spím a nad oblaky lítám jen s tou jedinou. 3.

Nohavica Jaromír - Píseň pro tu jedinou - Zpěvník s akordy

Nechť mi všechny hezké holky prominou nechť mi všechny hezké holky prominou ať se nezdám nebo zdám ale já už jednu mám a za ruku se vodím jen s tou

Zpověď Hezké a ošklivé holky ZPOVĚDNICE ::::::www

C F C G Nechť mi všechny hezké holky prominou C F C F G nechť mi všechny hezké holky prominou Am Em ať se nezdám nebo zdám F Am ale já už jednu mám F C F C F G C a za ruku se vodím jen s tou jedinou (C) F C F C G C

Jaromír Nohavica - Píseň pro tu jedinou - text písně

Všechny Holky z naší třídy jsou hezke ale ja ne co mám dělat? - poradna, odpovědi na dotaz Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Všechny Holky z naší třídy jsou hezke ale ja ne co mám dělat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související

Jaromír Nohavica - Píseň pro tu jedinou - lyrics

at mi vsechny hezke holky prominouJarek Nohavica / Paul Simon Píseň pro tu jedinou 1. Nechť mi všechny hezké holky prominou, nechť mi všechny hezké holky prominou, ať se nezdám nebo zdám, ale já už jednu mám a za ruku se vodím jen s tou jedinou.

Jaromír Nohavica - Píseň pro tu jedinou - akordy a text písně

Jestli to spravne chapu tak ses vosklivej a stve te ze te chtej jen vosklivy holky kterejch by bylo dost a to jeste ne vsechny , protoze vetsina tech vosklivejch holek chce taky pekny kluky, ale ty bys chtel peknou , ale ty zase nechtej pro zmenu tebe.To je jednoduchy vozer se , po desatym pivu je kazda holka modelka , popadni nakou seredu

UJDETO Lyrics - Jaromír Nohavica - Píseň Pro Tu Jedinou

Ahoj holky, já mám nakupování ráda, ale moje máma ho přímo nesnáší. Potřebovala bych nějaká nová trička, ale máma o to nechce ani slyšet (je mi 13 takže na žádnou brigádu ještě nechodím a svoje peníze nemám).